ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Haziran 2024, Pazartesi 07:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   Aref Ghafouri`nin Sırrı Çözüldü!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2011 Pzt 20:31:48      Aref Ghafouri`nin Sırrı Çözüldü!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 İranlı illüzyonist Aref Ghafouri`nin 20 Şubat 2011 tarihinde Show TV`de, Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Finali`nde yaptığı gösterinin nasıl yapıldığını anlatan videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz..

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2011 Pzt 22:00:06sohbet oyun linki

Bu adam bir ilizyonist ve amatör olsada gayet başarılı. Bir çok sihirbazın sırları çözüldü ki, Aref`in kiler mi çözülmeyecekti. Ama yanlış olan bir durum daha var. Çok kısa sürede bir çok hayran kitlesine ulaştı, ama bu hayran kitlesinin Aref`e bakış açısı çok saçmaydı. Peygamber muamelesi yapan insanlar var emin olun. Dünyada bir çok sihirbaz var ve bu sihirbazların hepsinide deşifre etmekten mutluluk duyan insanlar var. Ayrıca şu ayeti tekrar dile getirmek istiyorum :)

قُل لَّا يَعْلَمُ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ الْغَيْبَ إِلَّا اللَّهُ وَمَا يَشْعُرُونَ أَيَّانَ يُبْعَثُونَ

Kul lâ ya’lemu men fîs semâvâti vel ardıl gaybe illallâh(illallâhu) ve mâ yeş’urûne eyyâne yub’asûn(yub’asûne).

De ki: "Göklerde ve yeryüzünde gaybı, Allah`tan başka kimse bilemez. Ve ne zaman beas edileceklerinin bilincinde (şuurunda) olamazlar."

NEML - 65

FLySkyCry

FLySkyCry resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2011 Sal 15:26:09sohbet oyun linki

Sihirbazda nedir ya anlamıyorum bu insanları  İlizyonist demek daha mantıklıyken ki doğrusuda bu zaten.Bi takım insanlar çıkmış Aref`i sanki kötü bir şey yapmış gibi `sahtekar` Olarak adlandırıyorlar. Bu başlık altında yazılanlar için  söylemiyorum tabi bunu. Oldukça başarılı da.Sihirbaz olarak nitelendirmekde çok yanlış sonuçta bu işin adı göz yanılması yada el çabukluğuyla insanları etkilemek değilmi ? Aref de bunun en iyi örneği bence. Çıktı gösterisini yaptı herkesi hayretler içinde bıraktı ve hakettiğinide kazandı.Ama buna rağmen bunu `Kader` olarak değerlendirmesi saçma bi tabir oldu bu konudada katılıyorum R--O-M-E-O.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2011 Sal 23:32:28sohbet oyun linki
Adam hem ucuyor.. Hem de biletle gosteri yapiyor olabilir mi ?   izle

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2011 Çar 10:54:56sohbet oyun linki
gürcü ben anlamadım ya nası iş

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2011 Çar 13:58:39sohbet oyun linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2011 Cum 23:30:04sohbet oyun linki

Tabii ki de olağanüstülük beklememeli, kendimizi kandırmamalıyız bu tür şeylerle. Fakat bir ilizyonistin sanatını da "Sırrı budur ahali..." diye açıklamak onun emeğine gölge düşürmek olur. İşe yarayacak şeyleri araştırmalı.

byMoruk

byMoruk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2011 Cmt 22:01:48sohbet oyun linki
FLySkyCry :

Sihirbazda nedir ya anlamıyorum bu insanları  İlizyonist demek daha mantıklıyken ki doğrusuda bu zaten.Bi takım insanlar çıkmış Aref`i sanki kötü bir şey yapmış gibi `sahtekar` Olarak adlandırıyorlar. Bu başlık altında yazılanlar için  söylemiyorum tabi bunu. Oldukça başarılı da.Sihirbaz olarak nitelendirmekde çok yanlış sonuçta bu işin adı göz yanılması yada el çabukluğuyla insanları etkilemek değilmi ? Aref de bunun en iyi örneği bence. Çıktı gösterisini yaptı herkesi hayretler içinde bıraktı ve hakettiğinide kazandı.Ama buna rağmen bunu `Kader` olarak değerlendirmesi saçma bi tabir oldu bu konudada katılıyorum R--O-M-E-O.

sende arefe toz kondurmuyon ha

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir